Hakkımızda

Ana Sayfa – Hakkımızda

2008 Yılında bir proje olarak doğan ve kendini yineleyerek değil, yenileyerek günümüze ulaşan BUGÜNE ÖZEL YAZILIM ve REKLAM AJANSI Türkiye İzmir de 2 ofisimiz, KKTC Girne de 1 ofisimiz ile reklamcılık ve pazarlama stratejileri geliştirme alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

   Güçlü kadromuz ve tecrübeli Yazılım, Tasarım, Grafik Tasarım ve Animasyon, Editör, Fotoğraf – Video Çekim / Prodüksiyon ekiplerimiz ile hizmet verirken ‘’ büyük veya küçük çapta müşteri yoktur, sadece memnun müşteri vardır ‘’ ilkesi ile hareket ederiz.

   Sahada ve ofislerimizde çalışan tüm ekiplerimiz, sonuçları ne olursa olsun sadece dürüst davranarak müşterimize hizmet verdiğimiz bilincindedir. Şeffaflık ilkesi ile de reklam pazarlama stratejilerinizi, bütçelerinizi ve en önemlisi zamanınızı, geniş tecrübelerimize dayanarak ve günümüzün güncel rekabet tekniklerini uygulayarak mümkün olan en ideal şekilde yöneterek, sizlerin rakipleriniz ve müşterileriniz karşısında Dijital Pazarlar da ve Mecralar da hak ettiğiniz en iyi konumda yer almanızı sağlarız.

Birlikte Harika İşler Yapmak için TEKLİF AL

Bugüne Özel Yazılım ve Reklam Ajans ekibi olarak hayalinizdeki web site tasarımı için bir “click” ötenizdeyiz. Yükselmeye hazır mısınız?

Bugüne Özel Yazılım ve Reklam Ajansı
2008 Yılında bir proje olarak doğan ve kendini yineleyerek değil, yenileyerek günümüze ulaşan BUGÜNE ÖZEL YAZILIM ve REKLEM AJANSI Türkiye İzmir de 2 ofisimiz, KKTC Girne de 1 ofisimiz ile reklamcılık ve pazarlama stratejileri geliştirme alanlarında hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Web Tasarım

Grafik Tasarım

Sosyak Medya

Seo

Yardım

Gizlilik Politikası

Şartlar

Koşullar

© 2023 TÜM HAKLARI SAKLIDIR. BUGÜNE ÖZEL YAZILIM & REKLAM AJANSI